Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

30 BİN TL YARDIM TOPLADILAR
28/12/2012

Haymanaspor adına düzenlenen yardım gecesinde 10 Bin TL nakit para toplanırken, 20 Bin TL’lik ise tahahhüt geldi. En büyük bağışı 15 Bin TL ile Haymana Belediyesi adına Hacı Aysu yaptı. Gecenin yıldızları, Haymanalı sanatçılar salonu coşturdu.

 

23 Aralık Pazar Günü Ankara Yeni Yuvam Düğün Salonunda gerçekleşen yardım gecesine CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Belediye Başkanı Hacı Aysu, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel, Haymanalılar Dernek Federasyonu Başkanı Özdemir Turgut, Dernek Başkanları, bazı iş adamları, bazı muhtarlar ve Haymanaspor taraftarları katıldı.
Haymanalı Sanatçılarımız Hüseyin Kağıt, Oğuzhan Saraç, Şairlerimiz İzzet-İsmet Bağcı, Mahmut Başaran, Mustafa Öztürk, Haymanalı İDO, Haymanalı BEKO, Mehmet Doğan, Haymanalı Celal ve Baransel saz ve sözleriyle geceye renk kattılar. Sanatçılarımızın oyun havaları ile izleyiciler doyasıya eğlenme şansı yakaladılar.
Gecenin açış konuşmasını Haymanaspor Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aysu yaparak, misafirlere hoşgeldiniz dedi.
Haymanaspor’a maddi destek amacı ile düzenlenen gecede yaklaşık Bin TL’lik atkı satışı yapıldı.
Üzerinde futbolcuların imzası bulunan futbol topu için yapılan açık arttırmada Belediye Başkanı Hacı Aysu ve Haymanalılar Derneği Başkanı Mehmet Kara kıyasıya bir yarış içine girdiler. Açık arttırmanın galibi 4700 TL ile Belediye Başkanı Hacı Aysu oldu. Aysu ayrıca Haymana Belediyesi olarak Haymanaspor’a 15 Bin TL yardımda bulunacağını ifade etti.
Açık arttırmanın ardından Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Özdemir Turgut, yaptığı konuşmada şahıs olarak Haymanaspor’a 2 Bin TL bağış yapacağını taahhüt ettiğini, ayrıca Özel İdare olarak Haymana Kapalı Spor Salonu Kalorifer sistemi için 40 Bin TL paranın bütçeden ayrıldığını sözlerine ekledi.
Gecede CHP Ankara Milletvekili Levent Gök 500 TL, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel Bin TL, Eğitim Dostları Vakfı Başkanı Özgün Ökmen 500 TL, Ayaş Belediye Başkanı Ali Başkaraağaç 500 TL, Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan 500 TL, Ziraat Odası Başkanı Halil İbrahim Balıkçı 500 TL, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Köse 500 TL, İşadamı Mehmet Özcan 500 TL, Ankara Minibüsçüler ve Şöferler Odası Başkanı Kurtuluş Kara 500 TL, İşadamı İsmet Koç Bin TL ve İşadamı Levent Çiçek 500 TL verdi. Ayrıca Haymana Belde Belediye Başkanları ve bazı esnafların da geceye katkı yaptıkları öğrenildi.
Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mehmet Ercan’ın da geçtiğimiz ay içerisinde Haymanaspor’a 2 Bin TL’lik bağışta bulunduğu öğrenildi.
Gecenin sonuna doğru Haymanaspor Başkanı Turgut Aysu yaptığı konuşmada, nakit olarak 10 Bin TL para toplandığını, 20 Bin TL’lik ise taahhüt verildiğini, geceye maddi ve manevi anlamda katkı sağlayan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.
 
      
 
      
 
      
 
      
 
      
 
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " 30 BİN TL YARDIM TOPLADILAR " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

YAZIKLAR OLSUN

06:31:35

Gönderen:

yıldıray oanaran

31/Aralik/2012

bu kadar parayı topladınızda haymanalı gençlerin alacağı noldu adamlara 5 kuruş para vermediniz ucuz bahanelerle adamların hakkına girmeyin verin adamların parasını


Başlık:

Para

07:08:06

Gönderen:

müslüm gursel

29/Aralik/2012

30 mılyar toplandıgı halde futbolculara bır kurus para verılmemıs ınsanlar madur verıleren hıc bır soz yerıne gelmıyo bu kadar para nereye gıdıo kımse bılmıyo. ortalıkta bı yalancılık dolanıyor ılk yarı mucadele eden futbolcuların parası verılmedıgı halde transfer yapıyolar parasız mucadele eden futbolcuları gozden cıkarıp para geldıgınde yenı transferlere odaklanıyorlar yazıklar olsun ...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin