Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Gazetemizin 27.Yılını Kutladık!
28/12/2012

26 Aralık 1986 tarihinde başlayan yayın hayatımız, bu sayı ile birlikte 26 yılı geride bırakarak, 27. yılına girmiş bulunuyor. İlçemizin ilk ve tek yayın organı Haymana Gazetesi 27. Yıldönümünü büyük bir katılımla kutladık.

 

İLÇEMİZİN İLK VE TEK GAZETESİ;
 
GURURLUYUZ, MUTLUYUZ...
26 Aralık Çarşamba günü Haymana Termal Otel’de Gazetemizin 27. Yıldönümünü ilçemizin önde gelen isimleri ile kutladık.
Kutlamaya Kaymakam Hüseyin Karameşe, Belediye Başkanı Hacı Aysu, Büyükşehir Zabıta Daire Başkanı Mehmet Ercan, AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel, Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Özdemir Turgut, Belde Belediye Başkanları, Sivil Toplum Örgütü Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, İşadamları, Haymana Belediyesi Başkan Adayları, Belediye Encümenleri, Gazetemizin yazar ve çizer kadrosu, İlçemiz Sanatçıları Oğuzhan Saraç ve Mahmut Başaran ile birlikte yaklaşık 60 kişi katıldı.
Programın açış konuşmasını Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıldırım yaparak herkese “hoşgeldiniz” dedi.
Yıldırım yaptığı konuşmada, Haymana Gazetesinin 27 yıldır ilçenin ilk ve tek gazetesi olmanın gururunu yaşadığını, her kesime eşit ve objektif bir şekilde yaklaştıklarını ifade etti. Ayrıca Haymana Gazetesinin meşalesini 27 Yıl önce yakan Rahmetli Hocamız Halil Koç’a ve Eski Genel Yayın Yönetmenimiz Ersen Koç’a, tüm yazar ve çizer yazım kadrolarına, maddi ve manevi destek veren tüm okurlara teşekkür ettiğini söyledi.
Yıldırım’ın ardından Haymana Kaymakamı Hüseyin Karameşe yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Öncelikle Haymana Gazetesi’nin 27. yılı hayırlı olsun. Çok uzun bir süre özellikle ilçe çapında 27 yıl hizmet vermek çok büyük bir başarı... Bundan dolayı Haymana Gazetesi’ni kuran ekibi, ben geldiğimde ekibin başında olan Ersen Bey’i, Rahmetli Babasını, şimdi ki Yöneticisi Hüseyin Kardeşimizi ve ekibini tebrik ediyorum. Demokrasi içinde haklarımızı savunan en önemli kurumlardan bitanesi de basındır. Basın dünyada dördüncü güçtür. Basının olmadığı yerlerde demokrasiden bahsetmek mümkün değil, biz basınımızdan yani Haymana Gazetesinden çok yararlandık. Hem işlerimizi yürütürken, hem de basında kendimizi izlerken... Haymana Gazetesi aracılığıyla vatandaşlarımızın taleplerini isteklerini düşüncelerini basın yoluyla yansıtmalarından ben şahsen ilçe kaymakamı olarak çok memnunum. Hakkın peşinden koşan herkese selam olsun diyorum. Bu fırsatı veren basınada selam olsun diyorum.  Nice 27 yıllar temennisiyle Haymana Gazetesi’nin yaptığı başarılı çalışmaların devamını diliyor, ilçemizin seçkin davetlilerine tekrar hoş geldiniz diyorum.” dedi.
Gazetemiz yazar ve çizerleri adına son konuşmayı ise Başköşe Yazarımız Yavuz Çiftçi yaparak, Haymana Gazetesi’nin gücünü halktan aldığını, köşe yazarları olarak yaptıkları eleştirilerden ötürü kendilerine de tenkitlerin yapıldığını, ancak her zaman en doğru ve anlamlı eleştirilerin yanında çözüm önerileri bulmaya çalıştıklarını söyleyerek hassasiyetlere önem gösterdiklerini vurguladı.
Çiftçi’nin ardından günün anlamına ilişkin hazırlanan yıldönümü pastasını Kaymakam Hüseyin Karameşe ve Belediye Başkanı Hacı Aysu kestiler ve Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Yıdırım’a ikram ederek tekrar hayırlı olsun dediler.
Program Haymanalı Sanatçılar Oğuzhan Saraç ve Mahmut Başaran’ın hareketli parçalarıyla devam ederken, misafirler gönüllerince eğlendiler.
 
      
 
      
 
      
 
      
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 15 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " Gazetemizin 27.Yılını Kutladık! " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

NİCE YILLARA OBJEKTİF BAŞARILAR DİLİYORUM

17:31:16

Gönderen:

SELCUK SAKARYA

31/Aralik/2012

YAPTIĞIN BU HİZMETTEN DOLAYI HAYMANA SENİ BİR GÜN ÖDÜLLENDİRECEKDİR SAYGIN KİŞİLĞİN VE DİK DURUŞUNUN BAŞARILARINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAĞINDAN EMİNİM AEOL...


Başlık:

TARAFSIZLIK BUMU

07:05:19

Gönderen:

PUSAT

31/Aralik/2012

haymana gazetesine yayın hayatında başarılar diliyorum benim elrştirim bildigim kadar bu kutlamada sayın ali çiftçide davetliydi neden onun görüntülerini vermediniz bir art niyetmi unutkanlıkmı karar sizin saygılarımla


Başlık:

TEBRİK

18:29:29

Gönderen:

SAMİM YAŞAR

29/Aralik/2012

HAYMANA GAZETESİNİ HAYMANAYA KAZANDIRAN HOCAMIZ HALİL KOÇU RAHMETLE ANIYOR,BAYRAĞI ONDAN ALAN ERSEN KOÇ KARDEŞİME SELAMLARIMI İLETİYOR,ŞİMDİDE BU ZOR İŞİ TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE İDAME ETTİREN SEVGİLİ HÜSEYİN YILDIRIM VE EKİBİNE SAYGILARIMI İLETİYORUM..SAMİM YAŞAR..HAYMANA BL.BŞK.ADAYI.


Başlık:

BAŞARI

03:25:36

Gönderen:

R

29/Aralik/2012

ARKADAŞIM ERSEN DEN ALMIŞ OLUĞUN BAYRAĞI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GÖTÜRMEKTESİN .BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.


Başlık:

Hiçbir başarı tesadüf değildir.

14:47:48

Gönderen:

Yavuz ÇİFÇİ

28/Aralik/2012

Koskoca bir 27 yıl;ilkeli, özgür, saygılı ve onurlu dimdik ayakta kalmak elbette bir başarı destanıdır. Sayın abimiz Ersen KOÇ'tan, sevgili arkadaşımız, kardeşimiz Hüseyin YILDIRIM'a geçen bu başarılı bayrak yarışı uzun yıllar devam edecektir. Buna güveniyor ve inanıyorum. Bu gazetede bu aile de olmaktan gurur ve onur duyuyorum. Yazan, çizen, basımını yapan, dağıtan ve işin mutfağında olan herkesindir bu gurur. Ve herşeye rağmen destek olan, inanan, sahiplenen elinden geleni esirgemeyen herkese, tüm Haymana halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Sonsuz Saygı ve selamlarımla...Yavuz ÇİFÇİ.


Başlık:

TEBRİK

10:49:46

Gönderen:

Fatih ADACI

28/Aralik/2012

Çok güzel kutlamaydı... Hüseyin abi başarılarının devamını diliyorum nice yıllara


Başlık:

Nice 27 Yıllara

09:41:15

Gönderen:

Yusuf YILMAZ

28/Aralik/2012

Sayın Ersen Koç'un tarafsız,güdümsüz ve şeffaf bir gazetecilik anlayışını aynı şekilde de Sayın Hüseyin Yıldırım kardeşim sürdürüyor. Kendisini tebrik ediyorum ve basın hayatında başarılar diliyorum. Nice 27 yıllara.


Başlık:

Başarılar

09:03:31

Gönderen:

Orhan TUNCER

28/Aralik/2012

Haymana gazetesinin 27 yıl önce yayın hayatına başlamasını gerçekleştiren başta Koç ailesi olmak üzere,gazetede uzun süre köşe yazısı yazan,halen yazmaya ve çizmeye devam eden basın ekibinin 27.yıllarını kutlar,başarıların devamını diliyorum.


Başlık:

teşekkürler haymana gazetesi

08:10:54

Gönderen:

ysf

28/Aralik/2012

bugüne kadar yaptıklarınızı yapacaklarınızın teminatı olarak görüyorum.herkesin sesi olduğunuz için teşekkür ederim.NİCE YILLARA.....


Başlık:

NİCE YILLARA

08:07:08

Gönderen:

İBRAHİM YILDIRIM

28/Aralik/2012

Yılardır tarafsız yayıncılık anlayışı ile Haymanamıza ve Türkiyemize hizmet eden gazetemizi bugünlere getiren Sayın Hüseyin YILDIRIM ve ekibine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.Nice Yıllara --------------------------------------------------------------------------------


Başlık:

BAŞARILAR SONSUZ OLSUN

08:05:24

Gönderen:

SİNCAN FATİH HAY-DER

28/Aralik/2012

BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATAN HAYMANA GAZETESİNİ TEBRİK EDER MUTLU YILLAR GEÇİRMESİNİ DİLERİZ HAMZA BALCI- SİNCAN FATİH HAYMANALILAR DERNEK BAŞKANI.


Başlık:

Haymana Gazetesi ile birlikte daha nice yillara

06:18:46

Gönderen:

Omer DEMIR

28/Aralik/2012

Bir cok imkansizliklarina ragmen yillara inatla meydan okuyan Haymana Gazetemizin 27.Yasini kutluyor,daha nice nice yillara temennimi sunuyorum.


Başlık:

Başarılarınızın Devamını Dilerim

05:56:45

Gönderen:

Serkan HAKBİLİR

28/Aralik/2012

Yılardır tarafsız yayıncılık anlayışı ile Haymanamıza hizmet eden gazetemizi bugünlere getiren Sayın Ersen KOÇ ve Sayın Hüseyin YILDIRIM' a teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.Nice Yıllara


Başlık:

NİCE YILLARA...

05:11:31

Gönderen:

Cihangir YÜKSEL

28/Aralik/2012

Yıllardır Haymanamız için mücadele veren HAYMANA GAZETESİ ni canı gönülden kutlar ömür boyu başarıların devam etmesini temenni ederim.Ayrıca HÜSEYİN YILDIRIM ve ERSAN KOÇ un tarafsız gazetecilik misyonlarından dolayı saygı ve sevgilerimi iletmek bir borç olarak görüyorum.Nice yıllara........ Cihangir YÜKSEL


Başlık:

Tebrikler

05:02:42

Gönderen:

OKTAY TEKİN

28/Aralik/2012

NİCE YILDÖNÜMLERE...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin