Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“ŞEHRİN İÇİNE ŞEHİR KAPISI OLMAZ!”
01/03/2013

CHP İlçe Başkanı Fazlı Çınar Haymana Belediyesi tarafından yapılan Şehir Kapısının yerinin uygun olmadığı gerekçesi ile eleştiride bulundu.

 

CHP İlçe Başkanı Fazlı Çınar şehir kapısı ile ilgili yaptığı açıklamada “sözümüz dinlenmiyor” diyerek tepki gösterdi.
Çınar şöyle konuştu: “Sakalımız yok ki sözümüz tutulsun.  Cumhuriyet Caddesini İlçe Trafik Komisyonunun aldığı karar ile birlikte Valilik oluruyla tek yöne düşürdüler, biz olmaz dedik, Haymana’nın tek caddesi var dedik, yine de inadına yaptılar. Ne oldu, tekrar çift yöne çevirdiler, şimdi iki araç yan yana geçemiyor. Eğer projede halen tek yön gözüküyorsa orada bir kaza olsa aşağıdan yukarı gelen araç haklı da olsa suçlu sayılır. Dört yola havuz olmaz, kavşak olmaz, büyük araçlar dönemez dediler, ama yine de yaptılar. 3 ay sonra tekrar kaldırıldı. Bunlar herhalde bedava yapılmıyor. Bu para Haymanalıların parası Haymanalıların parasını çarçur etmek suç ve günah kardeşim. Bir şeyi yaparken biraz sağdan, soldan gelen eleştirilere kulak verin her şeyi siyasi algılamayın. Şimdi ne yapıyorlar. Şehrin içine şehir girişi yapıyorlar. Hiç mi sağınıza, solunuza gittiğiniz ilçelere bakmıyorsunuz! Hangi şehirlerin içinde şehir kapısı var. Şimdi yukarı eski konutları, çikolata konutlar, toki konutları, sanayi, borsayı şehrin dışımı sayıyorsunuz? Yer mi bulamadınız? Adama gülerler! Büyük hata yapıyorsunuz. Derhal onu durdurun. Çetinkaya Petrolün oraya felan yapın. Zararın neresinden dönersen kardır. Söylentilere göre Karayollarından olur alınmadığı için bu şehir kapısı şehir içine yapılıyormuş. O kadar yerde şehir kapısı karayollarından izin alınarak yapılırken, siz iktidar partisi olarak izin mi alamıyorsunuz? Saygılarımla”

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ŞEHRİN İÇİNE ŞEHİR KAPISI OLMAZ!” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Aklın Yolu Birdir Giriş Yeri Değişmelidir

11:20:42

Gönderen:

Yusuf YILMAZ

05/03/2013
Sayın Başkanım Hacı Aysu Bey! Eğer imkanınız varsa giriş kapısı yukarıdaki Çetinkaya Petrol`de olursa daha iyi, gösterişli ve görkemli bir şekilde Haymana`ya yakışacak şekilde olur. Vuralcığım, çevre yolunu doğudan geldiğini de düşünecek olursak; oradan gelirken Çetinkaya Petrol`de de görünür. Bence sayın başkanımdan ricam yerini değiştirsin. Bu başkasının hatırına söylediğim sözler değil, kendi mantığıma göre söylemek zorunda kaldığım sözlerdir. Tabi taktir yine başkanımızındır. Ancak yaptığımız işleri aklın yolu birdir düşüncesi ile yapmalıyız ve olumsuz yorumlara kızarak değil de, mantık ölçüsünde değerlendirirerek yaparsak daha iyi ve kalıcı sonuç verir. Bazı olumsuz yorumlar art niyetli de olabilir, onları da, güzel işlerin hatırına gözönünde bulundurmamanız gerekiyor diye düşünüyorum.

Başlık:

.........

08:37:26

Gönderen:

adnan dundar

04/03/2013
Şehir kapısının yeri ve şekli çok yanlış,tamda hacı başkana yakışan bir fikir. Sormadan danışmadan yapıyor. Çünkü şehrin çıkışına yapılsaydı kimseler gormeyecektı. Hizmet yapıyorum diye illaki gösterecek diye getirdi dış kapıyı şehrin ortasına koydu. Birilerinin bu işe dur demesi lazım. Ak parti ilçe başkanını göreve davet ediyorum. Haymana bu kadar sahipsiz değil.

Başlık:

YAYA HAKLARI...

14:34:11

Gönderen:

Vural YAŞAR

01/03/2013
ŞEHİR KAPISININ YERİNİ DOОRU BULUYORUM ÇÜNKİ ÇEVRE YOLUNDAN SONRA YAPILMASI MANTIKLI.BENİM İTİRAZIM YAYA KALDIRIMLARIDAKİ BENTLERE YAYALAR İÇİN GEÇİŞ YAPILMAMASINA. YAYALAR KALDIRIMLARDA YÜRÜRKEN GEÇİŞ OLMADIОI İÇİN MECBUREN KARAYOLUNA İNMEK ZORUNDA KALACAKLAR VE BU ÇOK TEHLİKELİ. HEM GÖRSELLİK HEMDE YAYA GÜVENLİĞžİ İÇİN BU YANLIŞIN BİR AN ÖNCE DÜZELTİLMESİ GEREKİYOR. SAYGILARIMLA...

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin