Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“AMACIM HAYMANA’YA BİRŞEYLER VERMEK”
01/03/2013

Başhekim Uz. Dr. Turgut Kültür’ün istifasının ardından yeni Başhekim Emekli Albay Göz Hastalıkları Uz. Dr. M. Erhan Yumuşak göreve başladı ve ilk beyanatını verdi “Amacım Haymana’ya birşeyler vermek” dedi.

 

Yaklaşık 5 ay içinde 4 Başhekim değiştiren Haymana Devlet Hastanesi’nin yeni Başhekimi Göz Hastalıkları Uz. Dr. M. Erhan Yumuşak (47) uzun süre Haymana Devlet Hastanesinde çalışmak üzere Haymana’ya geldiğini söyledi.
Haymana’yı sıcak, samimi ve şirin bir ilçe olarak tanıdığını söyleyen Yumuşak, kısa vadede bir fizik tedavi uzmanı doktorunu, bir de çocuk doktorunu kadrolarına katmak istediklerini, orta vadede bir radyoloji uzmanı doktorunu, bir de otopedi uzmanı doktorunu bünyelerine almak istediklerini, uzun vadede ise Haymana Devlet Hastanesine kaplıca suyu endeksli bir fizik tedavi ve rehabilitasyonu bölümünü ekleyeceklerini ifade etti.
Hastanenin çevre düzenlemesinde ve tadilatında çalışmalarını başlattıklarını da belirten Yumuşak, kendisine her türlü desteği sağlayan Kaymakam Hüseyin Karameşe’ye, Belediye Başkanı Hacı Aysu’ya ve AK Parti İlçe Başkanı Oğuz Yücel’e teşekkür etti.
Yumuşak konuşmasında: “Haymana Türkiye içinde en iyi beldelerden bir tanesi. Ben Haymana halkına hizmet için buradayım. Amacım Haymana’ya birşeyler vermek. Personelimizi kırmadan başta kendimiz de olmak üzere disiplin çerçevesi içerisinde hareket etmek zorundayız. Ben her zaman Haymana’ya ne katabilirim diye düşünüyorum, umarım başarılı oluruz. Allah nasip ederse uzun süre ilçemize elimden geldiğince hizmet etmek istiyorum.” dedi.

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “AMACIM HAYMANA’YA BİRŞEYLER VERMEK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

haoş geldiniz güzel şirn ilçemize

20:47:14

Gönderen:

yusuf anık

02/03/2013
erhan bey hoş geldiniz ilçemize inşallah güzel hizmetlerinizi bekliyoruz.cok güzel bi acıklama olmuş.ilçe büyüklerimizle elele verip hizmet yarışında görmek istiyoruz sizi.haymanmızı sevdiginize ve bu güzel ilçeyi bazıları begnmesede begen menize hayran kaldık samimi ve içten konuşmalarınızdan ve disiplinli calışacagınız sölemeniz cok hoş .allah yolunuz acık etsin tekrar haymanamıza hoş geldniz hayırlara vesile olması dilegiyle.

Başlık:

herhalde at oynatma devriniz bittii saga sola camur atmaya başladınız

16:30:59

Gönderen:

iskendere

01/03/2013
iskender diye bi isim ilkde fa duydum yok ama sanırım ali veli deli olmasın başhekimin gelmesi ve siyasilerin başhekime yardımcı olmaları zoruna gitmiş belliki herkes biliyo senin kim oldugunu hastaneyi siyasi arena olarak kulananlar eskiden başhekimi tanımazlardı. şimdi ilçe belediye destek veriyo diye sıkıştınız bırakın adam calışsın herkez yardım etsin.tani senden adam olsa haymanayı ve haymanalıları kötülemezsin.demekki devrin bittti.calışcaksınız kardeşim herkez calışıyosa sizde işinizi yapcaksınız bedavaya maaş yok devletın dairesini babasının malı gbi kulanıpta siyasi rant kazanma devride bitti ona buna camur atmayı bırakın birileri kendini baş hekim diye tanıtmadan vazgecsin memursa meurlugunu yapsın önderlik degil .başhekim belli .ve inanıyorumki disiplinden taviz vermesse bu başhekim bu hastaneyi yola getirir.

Başlık:

hoşgeldiniz haymanamıza

16:12:51

Gönderen:

selim

01/03/2013
hoş geldiniz inşaalah haymana halkı ve personelinizle ilçe siyasileriyle birlikte bu işi cözersiniz herkez size yardımcı olcak haymanlı olarak sizde bu halkın isteklerinize cvp verceksiniz.burda ilçenin ve belediyenin destegi olmadan halkın destegi olmadan bu işler yürümüyo gelen gidiyo kurumlar arası iletişim ve samimiyenizle bu işi cözmeye calışmalısınız .allah kolaylık versin.iyi ve kötü yorumlar olcaktır.ama haymanlılar samimidir size ve ekib,inize yardımcı olcaktır.

Başlık:

Haymanayı seven samimi ve çalışkan

15:20:42

Gönderen:

Ahmet ozcan

01/03/2013
Sayın başhekimimiz çalışkan ve samimi birisine benziyor.Bence başhekim dediğiniz biraz ilçeyi sevmeli.Oktay beyden haymanayı seven ikinci kişi olması bizim için iyidir. başhekimimiz Erhan yumuşak beyin haymanayı sevmesine sevindim. İnsan çalışkan,temiz,şaibesiz ve inançlı olursa içkili beynamaz olmazsa daha iyi hizmet verir diyorum. İlçe başkanı oğuz abide başhekimimize sahip çıksın.belediye başkanı hacı abide sahip çıksın bak o zaman çok güzel hizmetler yapar başhekimimiz.

Başlık:

AMAN DİKKAT EDİN

09:57:16

Gönderen:

İSKENDER

01/03/2013
BEN SİZE SÖYLEYİM ŞİRKET ELEMANLARINA VE SİYASİ HAVA ATANLARA MESAFELİ OL HALKIN TAKDİRİNİ KAZANIN YOKSA YAPACAK BİŞEY YOK YANİ HERKEZ İŞİNİ YAPSIN VE İŞİNE GELMEYEN SİYASİLERE KOŞMASIN GİDENLER NİYE GİTMİŞ Bİ SOR KOLAY GELSİN

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin