Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TEKER CANAVARI HORTLADI!
01/03/2013

Yaklaşık 1 yıl sonra ilçemizde yine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çok sayıda aracın tekeri patlatıldı.

 

İlçemizde Çarşamba gününü Perşembe gününe bağlayan gece kimliği belirsiz kişi veya kişilerce sokak aralarındaki çok sayıda aracın lastikleri patlatılarak zarar verildi.
Çaldağ Mahallesi Camii sokakta oturan vatandaşlar sabah işe gitmek üzere evlerinden çıkıp araçlarına binmek istedikleri sırada araç tekerlerinin kesici aletlerle kesilerek patlatılması ile karşılaştılar. 
Polise haber verilmesinin ardından yapılan kontrollerde bu sokakta bulunan araçların tamamına yakınının lastiklerinin kesildiği görüldü. Camii Sokağın başından sonuna kadar 7 adet aracın lastiklerinin kesildiği görüldü. 
Edindiğimiz bilgilere göre Öğretmen Mustafa Bayraktar’ın, Sanatçı Oğuzhan Saraç’ın, Öğretmen Caner Caren’in, THK Sekreteri Mülayim Bilici’nin, Nail Yaşar’ın ve bazı kaplıcaya gelen misafirlerin araçları zarar gördü. Öte yandan görgü tanıklarına göre başka caddelerde de bazı araçlara zarar verildiği ifade edildi.
Zarar gören araç sahipleri gazetemize yaptıkları açıklamada: "Sabah işe gitmek için evden çıktık. Otomobilimize bineceğimiz sırada araçlarımızın lastiklerinin patlatıldığını farkettik. Araçlara zarar verenlerin yakalanmasını istiyoruz" dediler.
Emniyet güçlerinin araçlara zarar verenleri yakalamak için geniş kapsamlı çalışma başlattığı öğrenildi.
Bu lastik patlatma olayının yaklaşık bir yıl önce yine Seyran Mahallesinde ve muhtelif yerlerde de yaşanması nedeni ile bazı vatandaşlar “Teker canavarı yine hortladı” dedi.
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TEKER CANAVARI HORTLADI! " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yazık Bu Ne Dengesizliklik Ve Kıskançlık

23:21:26

Gönderen:

Yusuf YILMAZ

10/3/15

Biraz önce Samim Yaşar Kardeşimizin araba lastiğinin patlatılması ile ilgili habere yorum yazmıştım. Bence bu arkadaşlar psikolojik tedavi görmeleri gerekir.Yok psikojik yönden bir durumları yoksa, araba sahiplerini kıskanacak kadar cahil ve dar fikir sahipleridirler. Allah ıslah etsin diyorum, başka bir şey demiyorum. Çünkü bu zarar tüm Haymanalılara verilmiş bir zarar olarak algılamak gerekir.Tekrar ediyorum, emniyeti daha gayretli bir şekilde göreve davet ediyorum. Belki gayretlidirler. Ama bunların yakalanması için daha büyük gayret gerekiyor.


Başlık:

Ölümüne Gölbaşı

20:33:30

Gönderen:

Gölbaşılı

10/3/15

Yaklaşık 1 yıl sonra ilçemizde yine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çok sayıda aracın tekeri patlatıldı. İlçemizde Çarşamba gününü Perşembe gününe bağlayan gece kimliği belirsiz kişi veya kişilerce sokak aralarındaki çok sayıda aracın lastikleri patlatılarak zarar verildi. Çaldağ Mahallesi Camii sokakta oturan vatandaşlar sabah işe gitmek üzere evlerinden çıkıp araçlarına binmek istedikleri sırada araç tekerlerinin kesici aletlerle kesilerek patlatılması ile karşılaştılar. Polise haber verilmesinin ardından yapılan kontrollerde bu sokakta bulunan araçların tamamına yakınının lastiklerinin kesildiği görüldü. Camii Sokağın başından sonuna kadar 7 adet aracın lastiklerinin kesildiği görüldü. Edindiğimiz bilgilere göre Öğretmen Mustafa Bayraktar’ın, Sanatçı Oğuzhan Saraç’ın, Öğretmen ’nin, Nail Yaşar’ın ve bazı kaplıcaya gelen misafirlerin araçları zarar gördü. Öte yandan görgü tanıklarına göre başka caddelerde de bazı araçlar Haymanada olacak bu


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin